Je to konec éry nadváhy ve světě! Tři mladí vědci-hrdinové ZDARMA zachránili lidstvo před obezitou

Šok, děs, panika: generální ředitel velké mezinárodní společnosti odsouzen za pokus zabránit historickému průlomu v hubnutí

Svět nemlčí o neuvěřitelných úspěších mladých géniů. Jsou to absolutní TOP3 nejtalentovanější studenti na světě. Osud je svedl dohromady během lékařského stipendia v Tokiu. Tam mladí vědci společně pracovali a dosáhli historického průlomu v boji za lidské zdraví.

César Ximenes Pessoa
(18 let, Brazílie)

Pavlína Bílá
(19 let, Česká republika)

Hyong Dae-Jung
(19 let, Jižní Korea)

Jejich objev nevratně spaluje veškerou nepotřebnou tukovou tkáň. A co je důležité: 100% bezpečně, bez diety, cvičení a změn životního stylu. Touto metodou zhubnete 10 kg za čtrnáct dní. Jednoduše řečeno, udělali jsme to, co medicína mohla a měla udělat před 50 lety – vysvětlili mladí a vynikající objevitelé. Díky jejich objevu zhublo 47 000 lidí v Singapuru, Brazílii a Jižní Koreji 10, 20, 50, 85 a více kilogramů. Nyní je čas na Českou republiku!

ČTĚTE DÁL A DOZVÍTE SE...

  1. kdo je mladá Češka, která se podílela na objevu „léku“ proti nadváze a stala se tak naší národní chloubou.

  2. jakých ohavných činů se dopustil generální ředitel americké farmaceutické společnosti, že ho singapurský soud odsoudil k bičování?

  3. a jaké podmínky musíte splnit, abyste mohli využít kúru a zbavit se nadváhy prakticky zdarma!– Lidé, můžete zapomenout na cvičení a diety – oznamují mladí géniové.

Průkopnický produkt ve formě tablet je schopen odstranit až 100 kg nadváhy. To dokazuje, jak neuvěřitelně silná je příroda! Ano, příroda! Je třeba jasně zdůraznit, že kúra se skládá ze 100% bezpečných a přírodních složek.

– Lidé často drží drakonické diety nebo vyčerpávají své tělo intenzivním cvičením, aby zhubli. To nemá žádný účinek, a navíc je zdraví škodlivé. Skutečný „lék“ proti nadváze, obsažený v rostlinách, byl vždy po ruce. Tyto rostliny si na Zemi poklidně rostly a jen čekaly, až si někdo konečně všimne jejich přítomnosti. Stačilo je spojit a nechat je dělat jejich práci – vysvětlují mladí géniové.

Naše krajanka, číslo 1 mezi vědci z celého světa!

Pavlína Bílá, které vděčíme za vynález „léku“ na nadváhu, pochází z malého městečka Pohořelice v Jihomoravském kraji. Narodila se 14. března, ve stejný den jako světoznámý vědec a nositel Nobelovy ceny Albert Einstein! Její rodiče od narození tušili, že si podmaní svět vědy. A nemýlili se.

Ve čtyřech letech zvládla Paulina základy matematiky. Ve 12 letech složila maturitu. Své první studium dokončila v pouhých 15 letech. Je to skromná dívka s velkou myslí. Pavlíny neotřelé teorie dokonce přispěly k úspěchu poslední sondy vyslané na Mars. Ano, tohle dělají talentovaní lidé.

Pavlíninou největší vášní byla vždy medicína. Navíc v současné době dokončuje doktorát. Zeptali jsme se jí, proč se spolu se svými spolužáky z medicíny rozhodla vyvinout metodu boje proti obezitě.

„Moje babička zemřela, protože měla nadváhu.“

– Moje babička onemocněla cukrovkou kvůli nadváze a předčasně opustila tento svět. (César vypráví o svému otci) Césarovi zemřel otec, když bylo chlapci pouhých sedm let. Co bylo příčinou? Infarkt způsobený nadváhou! V rodině Hyong Dae-Jung je nadváha dědičná a všichni trpí vysokým krevním tlakem a nebezpečně vysokou hladinou cholesterolu. Skutečnost je taková, že nadváha zkracuje život v průměru o 12 let...

V dnešní době – pokračuje Pavlína – si medicína dokáže poradit s chřipkou, chronickou bolestí nebo jinými potížemi, ale s obezitou nic nezmůže? To je neuvěřitelné! Nežijeme přece ve středověku. Věda má dnes neomezené možnosti. Je nejvyšší čas, aby byl vynalezen produkt proti obezitě.

Když jsme profesorům oznámili, jaké bude naše výzkumné téma, všichni se chytili za hlavu. Varovali nás, že farmaceutickým společnostem se to nebude líbit...

Protože vydělávají na obézních lidech.

Farmaceutické společnosti, které prodávají léky, profitují z lidské nadváhy. Obezita způsobuje nemoci. Ateroskleróza, hypertenze, cukrovka... To jsou jen některé ze stovek nemocí způsobených nadváhou. Tato onemocnění vyžadují léčbu. Léčba zase vyžaduje léky.

Vynález účinného přípravku na odstranění nadváhy by pravděpodobně přivedl k bankrotu všechny farmaceutické společnosti, které vyrábějí léky proti hypertenzi, ateroskleróze, cukrovce, cholesterolu, bolesti kloubů a mnoha dalším nemocem...

Pro nás je to dokonalá odplata za jejich chamtivost, hrabivost a aroganci – přiznává rozhořčená Pavlína. Největší radost nám ale dělá to, že naše práce bude lidstvu prospěšná a zbaví ho noční můry v podobě nadváhy. Umožní získat zpět zdraví a žít lépe po mnoho dalších let!

Strávili mnoho měsíců společnou prací v potu tváře

Po 17 měsících laboratorního a klinického výzkumu jsme dosáhli nemožného! Vytvořili jsme kombinaci rostlinných složek, která rychle a účinně ničí nadváhu. Potřebovali jsme pouze důkaz o její účinnosti a bezpečnosti.

Náš výzkum jsme zaslali do 7 výzkumných center v Asii, Evropě a USA. Začala o nás mluvit celá vědecká komunita. Účinnost naší kúry byla nade vší pochybnost potvrzena. Již ve fázi testování umožnil náš produkt tisícům lidí účinně a bezpečně zhubnout. Telefony zvonily jako na poplach! Blahopřáli nám světově uznávaní vědci. Byli jsme nadšeni. Bohužel, dokud…

Dokud jsme uviděli, čeho ONI jsou schopni.

Stále nemohu uvěřit tomu, co se stalo potom. Myslela jsem, že takové věci se dějí jen ve filmech... Na vlastní kůži jsme zažili, kam až mohou zajít firmy, které chtějí dosáhnout zisku, kterým nezáleží na lidských životech a zdraví, ale jen na penězích – říká Pavlína se slzami v očích.

Nastal den prezentace naší kúry. Na slavnostním večeru nám schvalovací komise hodlala udělit patent na jeho výrobu. Tři dny před prezentací přijel do Singapuru Michael C., generální ředitel americké farmaceutické společnosti.

Přiletěl k nám soukromým letadlem z New Orleans Požádal nás o schůzku. Nechtěli jsme jít, ale on nechtěl přijmout ne jako odpověď. Po desítkách vytrvalých telefonátů jsme se s ním setkali.

Posadili jsme se do křesel. Za námi stálo pět bodyguardů – Zítra nebudete nic prezentovat. Zničíte všechny dokumenty, výsledky testů a počítače. A pak zmizíte.

– Ani ve snu! Ani na to nemyslete! – César vstal z křesla, rozzuřený, jako by ho posedl ďábel. Ředitel pak udělal klidné gesto rukou směrem ke svým bodyguardům a Hyong Dae-Jung a já...

Cítili jsme, jak nám přikládají pistole k hlavě

– Jestliže jsi takový hrdina, připrav se na smrt svých přátel – řekl ředitel. A začal se smát. Myslela jsem, že umřu strachy. Rozplakala jsem se.

– Sbohem děcka! – vykřikl a řekl nám, abychom odtamtud vypadli. Byl přesvědčen, že se mu podařilo nás vyděsit. A měl pravdu...

Já a Hyong Dae-Jung jsme byli v šoku. Nevěděli jsme, co máme dělat. Jediný, kdo dokázal jasně uvažovat, byl César. Vzal nás na policii. Nechtěla jsem jít. Kdo by věřil, že seriózní a v obleku ředitel velké farmaceutické společnosti namíří zbraň na tři „děti“.

Naše první soudní jednání

Poté se věci daly do pohybu velmi rychle. V Singapuru je kriminalita na tak nízké úrovni, že soudní procesy probíhají rychle. Tři hodiny po oznámení zločinu už byl ředitel a jeho bodyguardové u soudu.

Michael C, byl klidný a sebevědomý. – V kufříku mám 100 000 dolarů. Vezměte si je a zapomeňte na to, co se stalo. Za hodinu mám schůzku s ministrem zdravotnictví, takže nemám čas – odfrkl u soudu s urážlivou arogancí.

Soudce zrudl hněvem. To je ale neúcta! Obyvatelé Singapuru jsou velmi čestní. Korupce a úplatkářství v této zemi prakticky neexistují. Zejména v tak závažných institucích, jako je soud.

Soudce se na nic dalšího neptal. – Obviněný je odsouzen k trestu bičování za zastrašování studentů, pokus o úplatek a urážku soudu. – 30 ran bičem – zvuk soudcova kladívka se rozlehl soudní síní.

Generální ředitel farmaceutické společnosti nemohl uvěřit tomu, co slyšel. Nikdy nezapomenu, jak ten klaun tehdy vypadal. Ten chlap si myslel, že je králem světa a že všechno vyřeší penězi. Byl tak ohromen, že zbledl jako stěna. Nemohl říct ani slovo. Okamžitě mu byla nasazena pouta a byl odveden do cely.

Singapur je právní a čestný stát, kde se korupce přísně trestá.

Policie pracuje bez výčitek a soudní řízení probíhá okamžitě. Pro Evropany je to nemyslitelné, ale v Singapuru se za některé trestné činy, například za korupci, veřejně bičuje! Odsouzenému byly svlečeny kalhoty a byly mu uštědřeny bolestivé rány. Tento trest učí poctivosti účinněji než pokuta nebo zadržení.

Bičování chamtivého ředitele, potlesk pro mladé génie

– Poté jsme cítili jen radost, hrdost a pocit naplnění našeho poslání. Celý tento příběh je jako scénář akčního filmu. Ale naučilo nás to, že na Západě vládnou peníze. Naštěstí existují země, jako je Singapur, kde čest a poctivost jsou stále důležité – říká Pavlína.

Působivé zeštíhlující účinky

47 000 mužů a žen ve věku od 18 do 98 let již využilo hubnoucí kúru, kterou vynalezla trojice mladých vědců. Všichni úspěšně zhubli a nyní si udržují zdravou váhu. – Naše kúra je 100% přírodní, neinterferuje s jinými léky a nezpůsobuje alergie – vysvětluje Pavlína.

Zdokumentované účinky tohoto jedinečného produktu hovoří samy za sebe. Díky tomu může každý, kdo chce zhubnout:

  1. zhubnout 10 kg za 2 týdny a může snadno pokračovat v kúře, dokud nedosáhne požadované hmotnosti

  2. nemusí se mučit dietou ani cvičením, protože kúra nevyžaduje žádnou změnu stravovacích návyků ani náročný trénink

  3. snižuje riziko závažných onemocnění: aterosklerózy, cukrovky, artrózy, infarktu, mrtvice a mozkové obrny

  4. vyhne se jojo efektu, protože tělo obnoví svou lipidovou paměť a přestane ukládat kalorie.

  5. 5násobně zvýší svou energetickou hladinu a svalovou sílu a podpoří produkci hormonů štěstí, které zaručují dobrou náladu a nadšení každý den!

MLADÍ VÝZKUMNÍCI VYSVĚTLUJÍ PODROBNOSTI O TOM, JAK KÚRA FUNGUJE, NA KONCI ČLÁNKU SE NACHÁZÍ ODKAZ NA STRÁNKU

– Lidé, kteří již kúru využili, nám píší děkovné dopisy. Někteří dosáhli působivých výsledků a shodili až 100 kg nadváhy. Všichni se těší dobrému zdraví a atraktivnímu vzhledu. Podařilo se jim navázat šťastný vztah nebo byli povýšeni v práci. Mohou si opět užívat drobných radostí, kterých se dříve vzdávali kvůli studu z nadváhy, jako je opalování na pláži nebo návštěva bazénu...Nyní může zhubnout KAŽDÝ bez sebemenší námahy!

Ženy nám často píší, že se konečně mohou hezky oblékat a nikdo se jim už nesměje, že jsou „velryby“. Je smutné, že nadváha způsobuje sociální vyloučení. Především nás těší, že jsme lidem pomohli žít šťastně – přiznává hrdě Pavlína.

Každý může zhubnout 10, 20, 50, 85 a více kilogramů, aniž by opustil domov!

Kúra je nyní dostupná i v České Republice. Zájem je obrovský, proto se na internetu objevuje mnoho padělků. Pouze na níže uvedených webových stránkách můžete získat originální produkt se zárukou úplné účinnosti. Navíc díky úsilí naší krajanky Pavlíny Bílé ...

Každý, kdo má české občanství, může získat až 50% SLEVU na nákup kúry!

Je třeba zmínit, že mladí vědci se vzdávají zisku.

POZOR: Nabídka platí do --.--.----

+8
°
C
+11°
+
Praha
Čtvrtek, 24
Pátek
+ +
Sobota
+
Neděle
+ -1°
Pondělí
+ -1°
Úterý
+ -1°
Středa
+ +
Viz 7denní předpověď

ČLÁNKY TÝDNE

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KOMENTÁŘE

245 komentářů | Stránka 1/25 | Přihlásit se pro přidání komentáře >>, přihlásit se >>

Jan

0

No pěkně, to je ale příběh.... No, nic, je třeba zahájit kúru a konečně se postarat o své zdraví!

Vendula

0

Měla jsem to potěšení učit Paulínu už na základní škole. Je to velmi talentovaná a dobře vychovaná dívka. Vždycky jsem jí fandila a byla si jistá, že bude mít velký úspěch. Vhání mi to slzy do očí!

Karel Novák

0

Dámy a pánové. Musím se k tomu vyjádřit, protože jsem sám 7 let trpěl nadváhou. Jako každý muž rád piju pivo a dobře jím. Manželka mě neustále trápila, abych s tím něco udělal, protože mám vysoký cholesterol a obezita není zdravá. Moje kmotřenka odletěla na služební cestu do Jižní Koreje a poslala mi tuto kúru, tak jsem se rozhodl ji vyzkoušet. Svůj životní styl jsem však nezměnil. Za necelý měsíc jsem zhubnul 20 kg a konečně mám normální výsledky testů. Jsem zdravější a už nemusím poslouchat stížnosti své ženy.

Sandra

12

Ale počkejte, jak vám může produkt vyrobený z přírodních ingrediencí pomoci zhubnout? Kdyby to bylo tak jednoduché, vědci by na to přišli dříve, že?

Marek

3

@Sandra kdyby bylo všechno ve světě medicíny tak snadné, neměli bychom žádné nemoci a žili bychom každý 200 let. Mlátíte prázdnou slámu, když tu máme prostě historický průlom v medicíně!

Marta Dohnalová

0

Už jsem se dostala do pasti mnoha doplňků na hubnutí, samozřejmě mi v ničem nepomohly, jen jsem zbytečně vyhodila peníze. Ale abych byl upřímná, tento produkt je první metodou, která pro mě fungovala. Produkt používám teprve týden, ale už teď cítím, že je mi oblečení mnohem volnější a mohu nosit kalhoty, které jsem si před týdnem nemohla natáhnout ani ke kolenům. Cítím se lehká jako pírko. A nebojím se, že nebudu moci jíst to či ono. Prostě WOW!

Barbora

0

Nemusím nic psát, fotky mluví samy za sebe. Podívejte se na mé fotografie před kúrou a 3 týdny po ní.

Marie N.

2

Barboro, to jsou úžasné výsledky :) ale holka, ty jsi vypadala krásně i předtím. Já vím, že člověk hubne nejen kvůli kráse, ale především kvůli zdraví. A to je to, co vám přeji! Děkuji za ukázání fotek, přesvědčila jste mě a vyzkouším tuto kúru, která by mohla pomoci i mně 😊

Eliška

0

Už jsem na těchto stránkách byla, čekám na svůj balíček, zlevněných kusů je čím dál méně, tak si raději pospěšte :)

Martina

0

Něco úžasného! Používala jsem tento produkt a zhubla jsem 18 kg, přestože mám genetické sklony k nadváze. Je to tak jednoduché a účinné, že mi naskakuje husí kůže, když si pomyslím, že teď můžu zhubnout, aniž bych hladověla. Lepší pozdě než vůbec 😊 Vřele doporučuji! Bez nechtěných kil se cítím jako nově zrozená!

Josef

0

Jak dlouho je třeba ji užívat? Může ji užívat kdokoli bez ohledu na věk?

Marketka

0

@Josef z článku se dozvíte, že záleží na tom, kolik chcete zhubnout, 10kg za 2 týdny, 20kg za 4 týdny atd :) Výsledky jsou také zveřejněny na webu, podívejte se na ně :)

Dagmar

0

Šla jsem na webové stránky a vyplnila formulář. Přesto jsem nabídku stihla využít! 😊 Teď už jen čekat na balíček, brzy začnu hubnout i já.

Stránka 1/25>>